Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paardrijden!

Ruitersportcentrum Breda biedt verschillende lesmogelijkheden voor kinderen aan.

Deze manage ligt dichtbij de Ulvenhoutse bossen. Dus als je zo ver bent om buiten de manage een rit te gaan maken, ben je snel heerlijk in de natuur! 

Kinderen kunnen uit diverse lessen kiezen. Zo is er een kwartaalkaart, kunnen ze gebruik maken van een losse les of een privéles. Zo’n losse les of privéles is ideaal om te ontdekken of paardrijden wat voor je kind is. Ook leuk om gebruik van te maken als je kind al veel sporten doet, maar paardrijen ook zo leuk vind. Kun je af en toe ze verwennen met een losse les!

Wil je meer weten over deze manege? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!

PS Wist je dat we nog meer leuke sporten en creatieve clubjes beschreven hebben?

Ruitersportcentrum Breda

Overakkerstraat 372

4834 XR Breda

Prijs Loose les: €13 per uur; Privéles: vanaf €15 voor 30 minuten; Kwartaalkaart: €135
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Surprises voor Sinterklaas

En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

Sinterklaas Bingo!

Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >