Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Lambertus

Een gezellige scouting voor jong en oud. Altijd leuke activiteiten en veel gezelligheid!

Scouting Lambertus is een scouting in Etten-Leur. De groep bestaat uit een aantal speltakken met eigen leiding. Ook is er een groepsbestuur voor het overzicht en algemene zaken. Er zijn ongeveer 120 jeugdleden en circa 30 leidinggevenden.

De jongsten zijn de Bevers, dit zijn jongens en meisjes tussen de 5 en 7. De oudste zijn de gidsen. Ook heb je onder andere de welpen, de verkenners en de explorers. Bij welke toffe groep hoor jij?

De scouting organiseert allerlei leuke en uitdagende activiteiten. Doe mee en word lid! Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.

PS Wist je dat we ook de leukste uitjes in en om Breda voor je op een rijtje hebben gezet?

 
 

Scouting Lambertus

Lambertusstraat 3

4872 XA Etten-Leur

Openingstijden De tijden verschillen per groep. Zie de website voor de actuele tijden!
Prijs Zie de website
Mail direct

Mail direct naar Scouting Lambertus

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief