Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sportschool van der Heijden

Een leerzame en leuke judo-school in Breda. Met judo voor jong en oud!

Sportschool van der Heijden is een sportieve school in Breda. Er wordt judo-les gegeven voor jong en oud. Jeugd judo kan al worden beoefend vanaf 4 jaar. En judo is niet alleen leuk, het is ook nog eens erg leerzaam. Het zelfvertrouwen wordt opgebouwd en de motoriek wordt verbeterd. Ook leren ze respect te hebben voor andere kinderen!

Sportschool van der Heijden organiseert ook nog leuke activiteiten. Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.

PS Wist je dat we ook een handig overzicht hebben van de lekkerste restaurants in en om Breda?

Sportschool van der Heijden

Gaffelstraat 30

4835 AN Breda

Openingstijden Zie de website
Prijs Zie de website
Mail direct

Mail direct naar Sportschool van der Heijden

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Optisch bedrog; hoe doe je dat?

In dit blog, geschreven door mijn collega Maud, zie je 12 grappige foto's met gezichtsbedrog waar je inspiratie uit kan opdoen. Foto's maken is echt leuk! Kijk maar...

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief