Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wielrennen?

Bij De Jonge Renner kun je 4 keer een proeftraining doen voor wielrennen.

Kijk jij ook elke zomer met veel plezier naar de Tour de France? Vind je het heerlijk om naar school te fietsen, maar zou je op een echte wielrennersfiets willen zitten?

Probeer dan eens de proeflessen bij De Jonge Renner. Een leenfiets en helm kun je lenen. Als je het helemaal geweldig vindt, kun je vervolgens trainings- of jeugdlid worden.

Bij trainingslid ga je twee keer per week trainen, leen je goede (wel gebruikte kleding) en maak je gebruik van een leenfiets. Het fijne is dat je dan niet meteen in een wielrennersfiets hoeft te investeren.

Als jeugdlid, ga je ook twee keer per week trainen, maar mag je daarnaast ook in het weekend wedstrijden doen. Je kan wel gebruik maken van een leenfiets en zal zelf de wedstrijdkleding moeten aanschaffen. De wedstijden worden in verschillende leeftijdscategorieën gespeeld. Je mag meedoen vanaf het jaar dat je 8 wordt.

Interesse om te wielrennen? Kijk voor meer informatie op hun website (via de roze button).

PS Is je zoon of dochter bijna jarig? Kijk eens in onder Kinderfeestjes-categorie voor inspiratie!

WV De Jonge Renner

Bredaseweg 119

4904 SB Oosterhout

Mail direct

Mail direct naar WV De Jonge Renner

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!