Boulderhal Bruut
Wil je leren klimmen? Leer op een leuke manier boulderen bij Boulderhal Bruut in Breda
Bij boulderhal Bruut klim je korte routes, ook wel boulders genoemd. Voor kids vanaf 6 jaar is het mogelijk om trainingen te volgen. Je traint onder begeleiding en samen met anderen aan je techniek en inzicht. Op deze manier leer je je repertoire aan klimbewegingen langzaam te vergroten.
Kids vanaf 11 jaar kunnen deelnemen aan de jeugdtrainingen, je moet dan wel al enige ervaring hebben opgedaan. Op een leuke en afwisselende manier kan je tijdens de trainingen aan de slag om een betere boulderaar te worden.
Klik voor de mogelijkheden op de roze button.
PS Eropuit met je kids? Check onze tips!
Lijstjes voor Breda
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.