Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

AVRI Bloem- en Tuincentrum

Ideale plek om bij een regenachtige dag naar toe te gaan en wat te drinken en eten!

AVRI Bloem- en Tuincentrum is een hele fijne plek om naar toe te gaan op een regenachtige dag. Je kunt er een heerlijk worstenbroodje eten, genieten van een drankje en de kids kijken hun ogen uit!

Want wat zijn er veel dieren te zien. Van papegaai tot konijnen, van vissen tot kippen. Super leuk!

Wil je meer weten over dit Tuincentrum en het bijbehorende tuincafé? Bekijk dan hun website via de roze button.

PS Wil je onze vakantietips niet missen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!

 

AVRI Bloem- en Tuincentrum

Heistraat 47

4909 BD Oosteind

Openingstijden Van maandag t/m vrijdag geopend vanaf 9u.
Zaterdag geopend vanaf 8:30u
Koopzondagen

Kijk voor de exacte tijden op hun website.
Mail direct

Mail direct naar AVRI Bloem- en Tuincentrum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

De leukste boerderijwinkels in de buurt!

Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!