Genieten bij BEUM!
In de voormalige boswachterij van Dorst kun je genieten van heerlijk eten!
Op een bijzondere plek, namelijk de schuur van een voormalige boswachterswoning, is het restaurant gevestigd. BEUM is een leer/werkplaats voor mensen met een lichte beperking.
Een ideale plek om even bij te komen na een leuke wandeling of fietstocht door boswachterij Dorst. Je kan er genieten van een kop koffie, lunch of diner. Kinderen kunnen verder spelen in de speeltuin met zandbak.
Nieuwsgierig naar BEUM? Klik op de roze button om direct door te gaan naar hun website.
PS Op zoek naar een leuk uitje in onze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
BEUM
Wethouder van Dijklaan 19
4849 PG Dorst
Openingstijden
Afhankelijk van het seizoen zijn de openingstijden. Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.