Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Genieten bij BEUM!

In de voormalige boswachterij van Dorst kun je genieten van heerlijk eten!

Op een bijzondere plek, namelijk de schuur van een voormalige boswachterswoning, is het restaurant gevestigd. BEUM is een leer/werkplaats voor mensen met een lichte beperking.

Een ideale plek om even bij te komen na een leuke wandeling of fietstocht door boswachterij Dorst. Je kan er genieten van een kop koffie, lunch of diner. Kinderen kunnen verder spelen in de speeltuin met zandbak.

Nieuwsgierig naar BEUM? Klik op de roze button om direct door te gaan naar hun website.

PS Op zoek naar een leuk uitje in onze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

BEUM

Wethouder van Dijklaan 19

4849 PG Dorst

Openingstijden Afhankelijk van het seizoen zijn de openingstijden. Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.
Mail direct

Mail direct naar BEUM

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!

Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kerstvakantie 2025 Breda: leuke uitjes & activiteiten met kids

Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief