
IJssalon Scoop
Mmmm...zin in een ijsje! Kom naar ijssalon Scoop in Etten-Leur en smullen maar!
Bij Scoop wordt heerlijk ambachtelijk ijs verkocht. Er zijn diverse lekkere smaken, allemaal gemaakt van vers fruit of natuurlijk andere grondstoffen.
Heeft iemand uit het gezin een melk-allergie? Hier wordt ook sorbetijs verkocht op basis van water! Dus kom naar Scoop en geniet met zijn allen van een lekker ijsje!
Om te onthouden: Als je een keer een familiefeest geeft, kun je hier een ijskar huren en alle gasten trakteren op een ijsje! Huur is vanaf €70. Wil je meer weten, klik dan via de roze button direct door naar hun website.
PS Staat jouw favoriete activiteit er nog niet tussen? Laat het ons weten via asja@kidsproof.nl!
Scoop
Raadhuisplein 65
4873 BH Etten-Leur
Openingstijden
Maart - april: woensdag t/m zondag;
Mei - september: maandag t/m zondag;
Oktober: vrijdag t/m zondag.
Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!