
The Tosti Club Vlaszak
Gezellig, lekker en bijzonder! Kom genieten van een heerlijke broodje bij The Tosti Club!
The Tosti Club is een heerlijk eettentje in Breda, met jawel.. tosti’s! Met zelfgemaakt brood en heerlijke ingrediënten, kun je proeven van verschillende soorten tosti’s.
Classic tosti, asian tosti, tuna tosti, classic veggie tosti en nog veel meer!
Kom langs! Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.
PS Wist je dat we ook de leukste uitjes in en om Breda voor je op een rijtje hebben gezet?
The Tosti Club Vlaszak
Vlaszak 2a
4811 GR Breda
Openingstijden
Maandag t/m zondag: 10.00 - 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomervakantie uitjes
Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!