Pannenkoekenroutetocht
Een leuke fietstocht door de regio Oosterhout met tussenstop bij Koeckers en ijssalon Via Via!
Een speciaal voor kinderen ontwikkelde fietstocht van 12,5 km door de regio Oosterhout.
Met onderweg een stop voor een gezellig potje Koeckersgolf (midgetgolf) met een overheerlijke pannenkoek en ranja. En ter afsluiting een ijsje bij de ambachtelijke ijssalon Via Via. Uiteraard kun je ook eerste het ijsje nemen en daarna de pannenkoek 😉
De tocht kan tijdens de openingstijden van de deelnemende bedrijven gedaan worden. De routebeschrijving (incl. de coupons die je inlevert bij de bedrijven) koop je voor € 5,- p.p. bij de VVV Oosterhout, Torenstraat 8.
VVV Oosterhout
Torenstraat 8
4901 EJ Oosterhout
Prijs
€14,5 p.p.Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!