Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenroutetocht

Een leuke fietstocht door de regio Oosterhout met tussenstop bij Koeckers en ijssalon Via Via!

Een speciaal voor kinderen ontwikkelde fietstocht van 12,5 km door de regio Oosterhout.

Met onderweg een stop voor een gezellig potje Koeckersgolf (midgetgolf) met een overheerlijke pannenkoek en ranja. En ter afsluiting een ijsje bij de ambachtelijke ijssalon Via Via. Uiteraard kun je ook eerste het ijsje nemen en daarna de pannenkoek 😉

De tocht kan tijdens de openingstijden van de deelnemende bedrijven gedaan worden. De routebeschrijving (incl. de coupons die je inlevert bij de bedrijven) koop je voor € 5,- p.p. bij de VVV Oosterhout, Torenstraat 8.

VVV Oosterhout

Torenstraat 8

4901 EJ Oosterhout

Prijs €14,5 p.p.
Mail direct

Mail direct naar VVV Oosterhout

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant

Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief