
Het Aardbeienterras
Zelf aardbeienplukken is al heel leuk! Maar Het Aardbeienterras biedt nog veel meer!
Bij Het Aardbeienterras kun je samen met je kids heerlijk aardbeien plukken en mee naar huis nemen…of toch niet … en lekker meteen opsmullen! De kinderen krijgen aan het einde zelfs een aardbeienknipdiploma!
Ook kunnen de kids heerlijk spelen. Er is o.a. een springkussen en bij mooi weer wordt er een zwembadje opgezet. Gegarandeerd speelplezier!
Het Aarbeienterras biedt nog veel meer leuke activiteiten voor met het gezin! Aardbeiengolf, een verzorgde picknick voor bij een wandeling door de natuur, leuke fietsroutes en een toffe smokkeltocht.
En natuurlijk kan er iets gedronken worden!
Klik voor meer informatie over alle mogelijkheden via de roze button direct door naar hun website!
PS Op zoek naar nog meer inspiratie voor een leuk uitje in onze buurt? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Het aardbeienterras
Pannenhoefsebaan 31
4891 ZA Rijsbergen
Openingstijden
Kijk voor de exacte openingstijden op de website.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Kinderfilms in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een leuk uitje voor het hele gezin!
Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?
Herfstvakantie in Chassé Theater
Films, theater en creatieve ateliers: in de herfstvakantie zit je goed bij Chassé Theater Breda.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!