Huis ten Bosch Chaam
Een gezellig familierestaurant in de buurt van de mooie Chaamse bossen! Met buitenkeuken voor kids!
Huis ten Bosch Chaam heeft naast een sfeervolle binnenruimte ook een heerlijk terras met leuke speeltuin en buitenkeuken voor kids (ideaal voor moddersoep of zandtaartjes)!
De pannenkoeken en overige menugerechten worden gemaakt van biologische producten, waar kan afkomstig van lokale bedrijven! De kids smullen natuurlijk van een pannenkoek en als er voor hét kindermenu is gekozen mogen de beker van het ijsje en een cadeautje uit de speciale kabouterwinkel mee naar huis nemen!
Ben je bijna jarig en wordt je niet ouder dan 12 jaar? Geef dit dan door en ontvang heel leuk, als het zover is, een kleine verrassing thuis!
Al zin in een pannenkoek? Kijk voor meer informatie op hun website (via de roze button).
PS Op zoek naar een leuke activiteit in de buurt? Kijk dan in onze Eropuit-categorie!
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie uitjes en tips
Al plannen voor de meivakantie en Koningsdag? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten. En check regelmatig onze Uitagenda op Kidsproof Breda. Deze vullen steeds weer bij.
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!