Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koeckers

Pannenkoeken en heel veel speelgelegenheid bij dit restaurant in Den Hout!.

Er is ruim keus uit (kinder)pannenkoeken met zowel zoet als hartig beleg. Ook zijn er hele leuke kindermenu’s, waarbij je pannenkoek in een speciale vorm krijgt. Heerlijk smullen dus van je drakenpannenkoek of kroonpannenkoek!

Bij een kinderpannenkoek mogen de kids naar Puk’s schatkamer waar ze met een gekregen Koeckersdukaat iets leuks uit mogen kiezen!

En er is nog veel meer vermaak. De kids kunnen zich buiten helemaal uitleven op de springheuvel of met het glijden van de reuzeglijbaan. Ook bij slecht weer hoeven ze zich niet te vervelen. Er is een bioscoop en binnen kun je heerlijk klimmen en klauteren!

Op zoek naar meer informatie? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!

PS Nog meer inspiratie voor leuke kindvriendelijke restaurantjes in de buurt? Kijk dan verder in onze Uit eten-categorie!

Koeckers

Ruiterspoor 71

4911 BA Den Hout

Openingstijden Gehele jaar geopend van woensdag t/m zondag. In de zomerperiode ook geopend op maandag en dinsdag. Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.
Mail direct

Mail direct naar Koeckers

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Kinepolis kinderfeestje Breda

Vier je kinderfeestje in deze supertoffe bioscoop van Kinepolis in Breda!

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Kinderfeestje bij Recreatieboerderij De Kleine Biesbosch

Bootje varen, spelen in de binnen en of buitenspeeltuin, bowlen, lasergamen, paintballen, fikkie steken!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!