Spruit voor ouders & kids
Spruit is de ontbijt-lunchroom voor ouders & kinderen in het centrum van Breda! Er is o.a. een speelhoek!
Spruit is een ontbijt- lunchroom met lekkere verse producten. Iedereen is hier natuurlijk welkom.
Hier kunnen ouders rustig hun jonge kinderen meenemen en lekker iets komen eten of drinken. Er is een gezellige speelhoek waarin de kinderen een tijdje zoet kunnen zijn.
Vanwege de community van jonge ouders hoeven vrouwen zich nooit bezwaard te voelen om borstvoeding te geven. Daarnaast worden er events georganiseerd die jonge ouders in hun kracht zetten.
Je kan hier je babyshower vieren of een kinderfeestje. Elke woensdagochtend is hier een borstvoedingscafe, waar een lactatiekundige langskomt en moeders met elkaar kunnen kletsen.
Nieuwsgierig? Check dan snel de site voor meer info.
Spruit Breda
Van Coothplein 6
4811 NE Breda
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 9u - 17uToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Surprises voor Sinterklaas
En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!