Wandelen over Wolfslaar!
Op Landgoed Wolfslaar kun je heerlijk wandelen. Er zijn 4 leuke korte routes uitgezet!
Ben je met de kinderwagen? Dan kun je ook kiezen voor de wandeling die volledig over verharde wegen gaat.
De routes zijn bewegwijzerd met paaltjes met gekleurde schildjes. Bij de parkeerplaats (richting kinderboerderij) vind je een bord met alle informatie erop.
Paars, Rondje over d’n akker (900m), langs het ooievaarsnest en de torenvalkkast met aan de linkerkant het beekdal van de Bavelse Leij, een stukje bos, over spannende stapstenen door de sloot en langs de koeien en schapen in de wei.
Op de website van Wolfslaar (via roze button) vind je meer info en ook een plattegrond met de verschillende routes.
PS Op zoek naar een leuke traktatie? Check onze DIY-themapagina!
Boerderij Wolfslaar
Wolfslaardreef 95
4834 SN Breda
Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paastak voor thuis!
Om je huis om te toveren in een gezellige paassfeer, heeft mijn collega Maud 3 varianten voor een mooie en vrolijke paastak bedacht.
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
24x inspiratie voor paasei decoraties!
Geen Pasen zonder ei natuurlijk! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Bekijk snel onze tips en laat je inspireren!