Bowling Partycentrum Breda
Bowlen is er voor jong en oud! Hele leuke activiteit dus om met het gezin of de familie te doen.
Bij het Bowling & Partycentrum Breda kun je heerlijk een balletje gooien. Je huurt een baan per uur. Op woensdagmiddag, vrijdagavond en zaterdagmiddag kun je tijdens het discobowlen swingend een balletje gooien! Er worden allerlei videoclips getoond van leuke hits uit de jaren 80, 90 en 2000.
Wil je bowlen combineren met een hapje eten? Er zijn verschillende arrangementen en menukeuzes mogelijk. Van (vis) gourmet tot mosselen en biefstuk.
Kijk voor de arrangementen op de website van Bowling & Partycentrum Breda (via de roze button).
PS Wist je dat we een overzicht hebben van heel veel leuke clubjes in onze omgeving?
Bowling & Partycentrum Breda
Breda
Openingstijden
Maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).Prijs
Vanaf €15 per uur per baan (zie website voor de exacte prijzen).
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij Chassé Theater
Grote verhalen voor kleine dromers tijdens de herfstvakantie bij Chassé Theater in Breda!
Herfstvakantie bij Slot Loevestein: word ridder voor een dag!
Ridders, stokpaarden, geheime opdrachten en een eeuwenoud kasteel!
Dag van de Dordtse geschiedenis
Beleef de historie van Dordrecht bij het Hof van NederlandBlogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!