Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenhoef

Natuurgebied met wel 11 vennen en verschillende gemarkeerde wandelingen. Ook leuk voor een fietstocht!

Pannenhoef is een natuurgebied met een mooi gemengd bos en met liefst 11 vennen! Een fijne plek voor dieren, zoals kikkers, bunzing, reeën en verschillende vogels!
Maar ook een hele fijne plek om met het gezin lekker de natuur in te trekken. Er zijn veel wandelingen uitgezet. De kortste is 2 km. Ideaal voor kleine kids.
Er is heel leuk een vogelkijkhut, waarvan je prachtig uitzicht hebt. Naast wandelen kun je ook heerlijk een fietstocht maken over Landgoed Pannenhoef.

Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaatsen de Bak (Ettensebaan, Rijsbergen), de Ganger (Panhoefweg Zundert), de Lokkerberg en het Vaartven.

PS Kijk ook eens in onze Uitagenda, voor de leukste tips die specifiek op een bepaalde dag plaatsvinden!

Brabants Landschap

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Brabants Landschap

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!