Speeltuin de Posthoorn
Op Camping de Posthoorn vind je een supergrote speeltuin, inclusief een echt kasteel!
Op Camping de Posthoorn kun je niet alleen komen kamperen, integendeel zelfs!
Helemaal vooraan de camping vind je een grote speeltuin voor de kids. In deze speeltuin vind je een grote zandbak met een echt kasteel, maar ook glijbanen, schommels, klimrekken, speelhuisjes en zelfs een kabelbaan!
Genoeg klauter- en glijmogelijkheden dus om je heerlijk uit te leven. Er is ook een speeltuintje op het veld voor de allerkleinsten, en een heerlijk terras voor een lekker drankje. Wil je nog meer weten over de speeltuin? Klik dan op de roze button voor de website, daar vind je meer informatie!
PS Gezellig, een nachtje weg met het gezin! Hier vind je leuke, kindvriendelijke plekjes om te overnachten in en rondom Breda.
Camping de Posthoorn
Pierestraat 16
4715 RP Rucphen
Openingstijden
De camping is van 1 april tot 31 oktober elke dag geopend, en de rest van het jaar elke zondag.Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Pathé Kids Festival
Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Zomervakantie in Dordrechts Museum
Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
De zomervakantie uitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Breda en iets verder weg!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!