Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Genieten bij Menmoerhoeve

Een gezellig familierestaurant met kinderboerderij, speeltuin en camping!

Je kan samen genieten van het buiten leven, kennis maken met de dieren en een wandeling maken langst onze groentetuin, fruitlaan, door de vlindertuin en langs de dieren, zoals koeien , schapen, kippen, paarden en nog veel meer, die op de boerderij wonen. De wandeling is kinderwagen vriendelijk en ongeveer 1 km lang.

Mocht je wat langer willen blijven, dan kan je ook kamperen op de camping van de Menmoerhoeve!

De Menmoerhoeve is 7 dagen in de week geopend.

Klik op de roze button voor meer informatie.

De Menmoerhoeve

Zundertseweg 66

4876 NL Etten-Leur

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar De Menmoerhoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speurtocht Kinderboekenweek De Nobelaer

Op avontuur in De Nobelaer!

FAMILIETICKET

Met het hele gezin naar Kinepolis Breda met flinke korting!

Ernst en Bobbie en de rest -Doen maar wat (3+)

De nieuwste Ernst en Bobbie theatershow is een groot avontuur van het populairste kinderduo van Nederland
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief