Jeugdcircus Woenzini!
Een circus is al heel leuk! Maar als kinderen de circusacts doen, wordt het extra leuk!
Bij Jeugdcircus Woenzini leren kinderen de fijne kneepjes van het vak! Regelmatig wordt er na een oefenperiode een voorstelling gegeven.
Leuk om te zien hoe kinderen een clown, jongleerder en acrobaat zijn! Naast de kinderen treden ook de leraren op tijdens de voorstelling!
Op de website (via roze button) vind je meer informatie over de voorstellingen.
PS Nieuwsgierig naar wat voor leuke uitjes er in onze omgeving nog meer zijn? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Jeugdcircus Woenzini
Teteringsedijk 87
4817 MB Breda
Openingstijden
Zie website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
2025 | Halloween-uitjes voor kids in Breda, Oosterhout en Etten-Leur en omgeving!
Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn zoveel leuke, spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!