Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad Duiventoren Dorst !

Heel leuke interactieve boswandeling op zoek naar kabouters.

Wist je dat in de buurt van Dorst kabouters wonen? Tenminste, dat denken we, want overal zie je kaboutersporen. Kleine voetafdrukken in het zand, wielsporen van een kruiwagentje, geplet gras van een middagdutje. Kabouters zijn de hele dag druk in de weer. Waarmee? Als je het kabouterpad loopt kom je daar vanzelf achter. Vergeet onderweg niet te zoeken naar kaboutersporen! En met een beetje geluk kom je een echte kabouter tegen.

Afhaallocatie kaboutertas: Jacobushoeve

PS Op zoek naar andere inspiratie voor een dagje weg in de omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Kabouterpad Duiventoren Dorst

5107 NS Dongen

Mail direct

Mail direct naar Kabouterpad Duiventoren Dorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Breda!

FunZone Roosendaal

Kom een top dagje beleven bij FunZone Roosendaal! Spring en speel erop los!

FunZone Breda

Bij FunZone Breda speel en spring je erop los! Kom je ook?

Voorjaarsvakantie in het Onderwijsmuseum

Kom je ook knutselen, spelen en ontdekken met het hele gezin deze vakantie?

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

Carnavalsoptochten in en om Breda 2026!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

De leukste schminkvoorbeelden voor kinderen met carnaval

Carnaval komt eraan…
…en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Ik hou ervan en gelukkig mijn kinderen ook!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief