Kinderboerderij Zandberg
Verscholen tussen de huizen in de wijk Zandberg, ligt deze leuke kleinschalige kinderboerderij!
Er zijn geiten, schapen, kippen, kalkoenen, konijnen en cavia’s. Dus volop dieren om van te genieten! Er kan ook gespeeld worden op het speelveld met glijbaan en zandbak!
Heel leuk van deze kinderboerderij is de achtergrond! De kinderboerderij is ooit opgezet door buurtbewoners en wordt nog steeds door vrijwilligers uit de buurt onderhouden!
Wil je meer informatie over de kinderboerderij? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Op zoek naar een leuk uitje in de buurt van Breda? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Kinderboerderij Zandberg
Grazendonkstraat 20
4818 PJ Breda
Openingstijden
Elke dag geopend tussen 9 en half 6.Prijs
Gratis
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x warme chocolademelk in Breda
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?