Landgoed Bouvigne
Op een unieke locatie in Breda ligt dit sprookjesachtige kasteel met schitterende tuinen.
Het kasteel ligt dichtbij het gezellige Ginneken, tegenover het Mastbos en aan het natuurgebied het Markdal. Sinds de jaren 70 is het kasteel in eigendom van Waterschap Brabantse Delta en doorgaans helaas niet meer toegankelijk voor publiek.
Gelukkig zijn de mooie kasteeltuinen wel doordeweeks geopend. Je kan er heerlijk met je kinderen vertoeven en rondlopen door de Franse, Engelse of Duitse tuin. En voor kinderen geldt dat ze een kasteel alleen van buiten al fantastisch vinden.
Op een aantal bijzondere dagen in het jaar, is het kasteel wel toegankelijk (zie onze Uitagenda voor de exacte data). Wil je meer weten over dit landgoed? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
PS Benieuwd wat je voor leuke activiteiten hier in de buurt hebt? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Lijstjes voor Breda
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
De leukste boerderijwinkels in de buurt!
Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.