Miniaturenmuseum Breda
Kleine huisjes, kleine poppetjes...alles is klein in dit mooie, maar ook kleine museum!
Je vindt hier een origineel begijnenhuisje, een ingericht grachtenpand, een stoffenwinkel uit de jaren’50 en nog veel meer mooie dingen in het klein! Heel leuk om met de kinderen door heen te lopen. Ze zullen hun ogen uitkijken!
Bij binnenkomst kunnen de kinderen een zaklantaarntje lenen, waarmee ze heel leuk goed in de huisjes kunnen kijken. Na afloop krijgen de kinderen een glaasje limonade en kunnen de ouders genieten van een kop koffie of thee.
Nieuw in 2016 is de prachtige collectie van een 15 tal ‘Anton Pieckhuisjes’. Deze sprookjesachtig verzameling verwondert en vermaakt.
Het museum zit op een unieke locatie in Breda, in het poortgebouw van het Begijnhof. Neem ook een kijkje in het Begijnhof. Een schitterende plek met karakteristieke woningen van begijnen!
Wil je meer informatie over het museum? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Op zoek naar andere leuke tips voor een dagje uit? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Miniaturenmuseum Breda
Catharinastraat 23
4811 XC Breda
Openingstijden
Maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).Prijs
t/m 12 jaar gratis; €3,5 vanaf 12 jaar (inclusief koffie/thee/begijndrankje/limonade)Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Nieuwe films bij Kinepolis
Geniet deze vakantie bij Kinepolis Breda van fantastische familiefilms voor het hele gezin!
Kerstvakantie activiteiten in het Onderwijsmuseum
Speel, knutsel en ontdek tijdens een feestelijke vakantie vol creativiteit!
6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé
Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie 2025 Breda: leuke uitjes & activiteiten met kids
Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
22 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Oud en nieuw; Yes het is alweer bijna zover! Met deze 23 tips voor thuis, maak je er zeker een gezellig feestje van.
11x Grappige nieuwjaarstradities met kinderen
We verzamelden 11 grappige tradities om het nieuwe jaar in te luiden! De Nederlandse tradities kennen we: oliebollen, champagne en sterretjes afsteken om 12 uur. Maar wat doen ze eigenlijk in andere landen? Wij hebben de leukste manieren om het nieuwe jaar te beginnen voor je opgezocht. Gelukkig nieuwjaar!