Speelgoedmuseum Oosterhout!
Ontdek op een leuke en interactieve manier waar vroeger de kinderen mee speelden!
Zagen de poppen vroeger er hetzelfde uit als nu? Wat was het stoere speelgoed van vroeger? Wat voor vermaak was er vroeger zonder de films van tegenwoordig? Door middel van speurtochten die er voor verschillende leeftijden zijn, stap je de magische wereld van vroeger in!
Regelmatig is er ook een tijdelijke leuke tentoonstelling. Wil je al een eerste blik werpen op dit leuke museum? Klik dan via de roze button direct door naar de website van het museum!
PS Kijk in onze Eropuit-categorie naar andere leuke tips voor een dagje weg!
Speelgoed & Carnavalsmuseum Op Stelten
Zandheuvel 51
4901 HT Oosterhout
Openingstijden
check de website voor actuele openingstijden
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
Sinterklaas Bingo!
Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!