Speelgoedmuseum Oosterhout!
Ontdek op een leuke en interactieve manier waar vroeger de kinderen mee speelden!
Zagen de poppen vroeger er hetzelfde uit als nu? Wat was het stoere speelgoed van vroeger? Wat voor vermaak was er vroeger zonder de films van tegenwoordig? Door middel van speurtochten die er voor verschillende leeftijden zijn, stap je de magische wereld van vroeger in!
Regelmatig is er ook een tijdelijke leuke tentoonstelling. Wil je al een eerste blik werpen op dit leuke museum? Klik dan via de roze button direct door naar de website van het museum!
PS Kijk in onze Eropuit-categorie naar andere leuke tips voor een dagje weg!
Speelgoed & Carnavalsmuseum Op Stelten
Zandheuvel 51
4901 HT Oosterhout
Openingstijden
check de website voor actuele openingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.