Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Novotel Breda

Dit mooie hotel ligt rustig bij de bossen van Breda en is erg kindvriendelijk.

Novotel Breda is een echt familiehotel. Je hebt hier Superior Kamers, hierin kunnen 2 volwassenen en 2 kinderen overnachten! Daarnaast mogen kinderen tot 16 jaar gratis op de kamer van de ouders/voogd verblijven en gratis genieten van het ontbijt.

Ook de voorzieningen in het hotel zijn kindvriendelijk. Zo zijn er verschillende leuke speelruimtes en is er een speciaal kindermenu aanwezig. Op zondag hoef je pas om 17u uit te checken, dus als één van de kids nog een middagslaapje moet doen, kan dat gewoon. 

Na een dagje op stap kun je heerlijk genieten van de tuin met terras of een plons nemen in het zwembad.

Dit hotel is dus een ideale plek voor als je van de stad Breda wil genieten of in de buurt van Breda erop uit wilt. Klik op de roze button direct door naar hun website voor meer informatie!

PS Op zoek naar leuke tips voor een dagje weg in deze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Novotel Breda

Doctor Batenburglaan 74

4837 BR Breda

Openingstijden Gehele jaar geopend.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Novotel Breda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Leer zwemmen bij Zweminstituut Breda

Direct plek voor zwemlessen bij Zweminstituut

Kantjil en de tijger (8+)

Een voorstelling van de Toneelmakerij, Oorkaan en Studio Figur.

Mijn Baby Buikje

Leg jouw zwangerschap vast in een persoonlijk 3D zwangerschapsbeeldje!

Kinepolis Kids Weekend: Zootropolis 2

Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering

Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.

Sinterklaas Bingo!

Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

8x Surprises voor Sinterklaas

En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief