Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leuk uitje voor familiedag!

Bij Paardenmelkerij Edelweiss in Etten-Leur ontdek je dat paarden gemolken kunnen worden!

Het bijzondere aan deze boerderij is dat de paarden worden gemolken. Tijdens de excursie leer je meer over paarden, hoe veulentjes worden geboren, waarom paarden gemolken worden en nog veel meer!

Terwijl je tussen de paarden loopt, wordt er uitleg gegeven. Je gaat ook kijken hoe paarden worden gemolken en je mag de paardenmelk proeven!

Leuk en interessant uitje voor jong en oud. Wil je meer weten over de excursie? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.

PS Op zoek naar andere leuke tips voor een dagje weg met de familie? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Paardenmelkerij De Edelweiss

Hanekinderstraat 9

4871 NG Etten-Leur

Openingstijden

In overleg.

Mail direct

Mail direct naar Paardenmelkerij De Edelweiss

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!