Stadspark Valkenberg
Een fraai stadspark met speeltuin en horecagelegenheid midden in het centrum van Breda!
Dit park is het gehele jaar een leuke plek om naar toe te gaan met de kinderen! Sleeën in de winter, eikeltjes en bladeren zoeken in de herfst, genieten van het mooie weer in de lente en zomer!
De kinderen kunnen er voetballen of spelen in de leuke speeltoestellen. Er is een horecagelegenheid waar vandaan je zicht hebt op de speeltuin. Dus je kan genieten van een kop koffie, terwijl de kids lekker aan het spelen zijn!
PS Op zoek naar inspiratie voor een ander leuk uitje in onze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas Bingo!
Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!
Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering
Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.