Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stadspark Valkenberg

Een fraai stadspark met speeltuin en horecagelegenheid midden in het centrum van Breda!

Dit park is het gehele jaar een leuke plek om naar toe te gaan met de kinderen! Sleeën in de winter, eikeltjes en bladeren zoeken in de herfst, genieten van het mooie weer in de lente en zomer!

De kinderen kunnen er voetballen of spelen in de leuke speeltoestellen. Er is een horecagelegenheid waar vandaan je zicht hebt op de speeltuin. Dus je kan genieten van een kop koffie, terwijl de kids lekker aan het spelen zijn!

PS Op zoek naar inspiratie voor een ander leuk uitje in onze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Park Valkenberg

Kasteelplein 10

4811 XC Breda

Prijs Gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kantjil en de tijger (8+)

Een voorstelling van de Toneelmakerij, Oorkaan en Studio Figur.

Kinepolis Kids Weekend: Zootropolis 2

Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth

Mijn Baby Buikje

Leg jouw zwangerschap vast in een persoonlijk 3D zwangerschapsbeeldje!

Leer zwemmen bij Zweminstituut Breda

Direct plek voor zwemlessen bij Zweminstituut

Uitgelicht

Het Mediamuseum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas Bingo!

Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!

Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering

Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief