Recreatiedomein De Mosten
Kom lekker zwemmen in de zwemvijver, spelen in de speeltuin of ga wandelen in de bossen bij De Mosten!
Recreatiedomein De Mosten is een super leuk paradijs voor kinderen in een rustige omgeving. Er is van alles te beleven!
Zwemmen in de zwemvijver, wandelen of fietsen in de bossen of ravotten in de speeltuin. Ook kunnen jullie een partijtje mini-golf spelen en daarna eten in de Brasserie!
Kortom, genoeg leuks voor een dagje uit vol avontuur en ontspanning!
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
PS Ken je onze Blog al met de 10 leukste speeltuinen in en om Breda?
Recreatiedomein De Mosten
Hoogeind 74
3465 HD Driebruggen
Openingstijden
10-18u
Prijs
In het hoogseizoen zijn er kosten (vanaf €2,- p.p.) verbonden aan een bezoek.
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!