
Skidôme Rucphen
Deze Skidôme heeft veel meer te bieden dan alleen een skibaan! Kom hier ook voor ijskarten of glowgolf!
Wil je nog wat vaker oefenen voordat je op wintersport gaat? Of wil je je kinderen voor het eerst op de ski’s zetten? Dan ben je bij Skidôme Rucphen aan het goede adres.
Hier kun je het hele jaar door vrij skiën of snowboarden en in de sneeuw spelen. Alle benodigde materialen zijn te huur. Voor de mogelijkheden voor ski- of snowboardles, kun je het beste hier kijken. Voor de kinderen is er ook een hele leuke winterspeeltuin, waar ze volop kunnen spelen en plezier maken!
Wat je hier ook kan doen en helemaal het einde voor kids is: Tuben! De kinderen zullen volop genieten en plezier hebben van het glijden in de rubberen band! Reserveren is verplicht!
Maar er is nog meer. Op woensdagmiddag kun je tegen een kortingstarief super cool gaan ijskarten. Je moet tussen de 10-16 jaar zijn en minimaal 1.40 m lang. Reserveren verplicht!
Vind je mingolf leuk, maar wil je het eens anders! Dan kun je hier genieten van Glowgolf. Hartstikke leuk om te doen met het gezin. Je gaat in een soort Noordpool-omgeving met ijsberen, orka’s en pinguïns een potje spelen. Je speelt in het donker, maar door de fluorescerende black light waan je je in een andere wereld.
Kijk op de website (via de roze button) voor meer informatie over Skidôme.
PS Heb je je al aangemeld voor onze nieuwsbrief boordevol leuke tips voor kinderactiviteiten?
Skidome Rucphen
Baanvelden 13
4715 RH Rucphen
Openingstijden
Het gehele jaar open van maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun website).Prijs
Vrij skien: vanaf €17,5 per uur; IJskarten: vanaf €17,5 p.p.; Glowgolf: €6,5 (t/m12 jaar); €7,95 (vanaf 13 jaar)Toon op kaart
Meer inspiratie


Speurtocht Kinderboekenweek De Nobelaer
Op avontuur in De Nobelaer!
Ernst en Bobbie en de rest -Doen maar wat (3+)
De nieuwste Ernst en Bobbie theatershow is een groot avontuur van het populairste kinderduo van Nederland
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
