
Speelbos Boeverijen
Lekker spelen in de natuurlijke speeltuin en bossen in de buurt van het mooie kasteel Bouvigny!
Kinderen kunnen zich lekker uitleven in dit leuke speelbos. Bij aankomst kunnen ze meteen gaan klauteren over de brug of lekker kliederen met water!
Trek ook het bos in! Daar kun je verder klauteren over andere bruggen, met takken slepen en je eigen hut bouwen of lekker spelen in het zand! Voor de allerkleinsten is het leuk om een emmer en schepje mee te nemen!
Er zijn veel picknicktafels aanwezig en een drinkwatertappunt! Ideaal voor een picknick, maar ook om je verjaardag te vieren met familie!
Voor meer informatie over Speelbos Boeverijen, klik je via de roze button direct door naar de website van Staatsbosbeheer.
PS Nieuwsgierig naar andere uitjes in de natuur? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Speelbos Boeverijen
Duellaan
4836 Breda
Openingstijden
Gehele jaar openPrijs
GratisBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Toffe zomervakantie uitjes
Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.