
Speeltuin Heuvelbrink
Deze speeltuin in Princenhage biedt speelplezier voor jonge en oudere kinderen!
In deze speeltuin hebben ze heel fijn een aparte ruimte voor de kleintjes (t/m 6 jaar). De kinderen kunnen daar rustig spelen in de zandbak met het zandspeeltoestel. Of lekker wippen en schommelen!
Voor de oudere kinderen (6 t/m 16 jaar) is er een gedeelte welke onder toezicht staat. Heel gaaf is daar het grote klimrek, ook wel ruimtenet genoemd! Kids kunnen daarin heerlijk klauteren!
Bij het beheerde gedeelte zijn toiletten aanwezig. Is dat in ieder geval geen reden om naar huis te moeten!
PS Wist je dat we een overzicht met clubjes hebben? En dat daarin zowel sport als creatieve clubjes in staan?
Speeltuin Heuvelbrink Breda
Heuvelbrink 110
4812 GT Breda
Openingstijden
Wintertijd (1 november tot 1 april)
Maandag t/m vrijdag 11.00 - 17.00 uur
Zaterdag: 11.00-16.00 uur
Zomertijd
Maandag t/m vrijdag: 10.00 - 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!