Speeltuin Heuvelbrink
Deze speeltuin in Princenhage biedt speelplezier voor jonge en oudere kinderen!
In deze speeltuin hebben ze heel fijn een aparte ruimte voor de kleintjes (t/m 6 jaar). De kinderen kunnen daar rustig spelen in de zandbak met het zandspeeltoestel. Of lekker wippen en schommelen!
Voor de oudere kinderen (6 t/m 16 jaar) is er een gedeelte welke onder toezicht staat. Heel gaaf is daar het grote klimrek, ook wel ruimtenet genoemd! Kids kunnen daarin heerlijk klauteren!
Bij het beheerde gedeelte zijn toiletten aanwezig. Is dat in ieder geval geen reden om naar huis te moeten!
PS Wist je dat we een overzicht met clubjes hebben? En dat daarin zowel sport als creatieve clubjes in staan?
Speeltuin Heuvelbrink Breda
Heuvelbrink 110
4812 GT Breda
Openingstijden
Wintertijd (1 november tot 1 april)
Maandag t/m vrijdag 11.00 - 17.00 uur
Zaterdag: 11.00-16.00 uur
Zomertijd
Maandag t/m vrijdag: 10.00 - 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
Prijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
8x Surprises voor Sinterklaas
En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!
Sinterklaas Bingo!
Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!