Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gezinszwemmen!

Ga met het gezin in het weekend lekker zwemmen en spelen in zwembad De Banakker in Etten-Leur!

Dit zwembad biedt heel veel speelplezier voor je kids! Wel of geen diploma, er is genoeg te doen. In het weekend ligt er in het ondiepe zwembad heel leuk speelgoed. De allerkleinste kunnen zo heerlijk spelen en spetteren in het water.

In het diepe bad mogen ook de kinderen vrijspelen. Er hangen zeilen met gaten in het water. Zo kunnen de kids het door het gat zwemmen voor het diploma op een speelse manier oefenen.

Het zwembad heeft daarnaast nog een grote waterglijbaan, een golfbad, leuke watervalletjes en whirlpools. Dagelijks is het zwembad geopend en kun je er vrij zwemmen en gebruik maken van baden en glijbaan. In het weekend is er speciaal het gezinszwemmen en ligt er het speelgoed in het water.

Een heel leuk uitje dus met het gezin! Wil je meer weten over dit zwembad? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.

PS Op zoek naar een leuk kinderfeestje? Kijk eens in onze Kinderfeestjes-categorie voor inspiratie!

Sportcentrum De Banakker

Frederik van Eedenstraat 23

4873 AW Etten-Leur

Openingstijden Dagelijks geopend en een mogelijkheid tot vrij- en/of gezinszwemmen. Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.
Prijs Tot 4 jaar gratis; Vanaf 4 jaar €3,7. Daarnaast zijn er badenkaarten mogelijk.
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum De Banakker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bezoek nu Kasteel de Haar!

Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs & ervaar het zelf!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!

Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!

8x Surprises voor Sinterklaas

En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >