Speelweide Ketenbaan Dorst
Bij boswachterij Dorst heb je een bijzondere speelweide met een follie van Jeroen Veenstra.
Boswachterij Dorst is een bijzonder mooi bos met diverse leuke plekken om met de kids naar toe te gaan. Zo heb je de Seterse Bergen met speelbos de Heksenberg, de leemputten, het vrije bos, de Schotse Hooglanders en heide.
Ook de speelweide aan de Ketenbaan is bijzonder. Kunstenaar Jeroen Veenstra heeft een follie gemaakt welke doet denken aan een achtbaan of skatebaan. Het is een plek waar de kids op kunnen klimmen en rennen. Maar het wordt ook soms als podium gebruikt.
Neem je emmertje en schepje mee en de kinderen kunnen ook heerlijk in het zand rondom het sculptuur spelen. En vergeet bij mooi weer de picknick niet. Rondom de achtbaan is een fijn grasveld waar je van je broodjes kunt genieten.
PS Liever geen picknick maar ergens een hapje eten met je kids? Kijk voor inspiratie in onze Uit eten-categorie!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering
Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.
Sinterklaas Bingo!
Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!