Speurtocht naar hooglanders
In het bos van Dorst heb je een gedeelte waar je vrij mag rondlopen en Schotse Hooglanders kunt zien!
Vanuit de Seterse Hoeve of BEUM kun je heerlijk wandelen in het mooie en afwisselende bos van Dorst. Je vindt er leemputten, heide en zelfs Schotse Hooglanders.
Maak er zoektocht voor je kids van. Hartstikke spannend, je gaat samen op jacht naar de Hooglanders. Stil zijn, goed rond kijken en natuurlijk sluipen… wie weet hebben jullie geluk en zie je ze!
Wat dit gedeelte van het bos extra leuk maakt, is dat je niet op de paden hoeft te blijven. Je kunt dus lekker met je kids rondstruinen, genieten van de natuur en het samen buiten zijn.
PS Op zoek naar andere leuke tips voor eropuit met de kids? Kijk ook eens in onze Uitagenda!
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x warme chocolademelk in Breda
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!