Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Cammeleur Dongen

In dit theater in het centrum van Dongen worden leuke kindervoorstellingen gegeven.

De Cammeleur in Dongen is een cultureel centrum waar je terecht kunt voor theatervoorstellingen en workshops. Muziek- of dansles voor de kleintjes kunt volgen of lekker kunt komen luisteren naar de Voorleespret voor verschillende leeftijden. 

Check wat er te doen is bij Het KunstPodium, Bibliotheek Theek 5 en DonckHuys. Ga gezellig langs. Klik op de roze button voor de actuele agenda.

PS Op zoek naar andere theaters in onze omgeving, kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

De Cammeleur

Hoge Ham 126

5104 JK Dongen

Openingstijden Zie website voor programma.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar De Cammeleur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!