Vakantiehuis De Wulp
Een oude boswachterswoning midden in de mooie Strijbeekse heide (geschikt voor 6 personen).
De Strijbeekse heide is een schitterend gebied waar je heerlijk kan wandelen, in de winter bij vorst op één van de vennetjes kan schaatsen en je het leuke pannenkoekenhuis ’t Smokkelaartje hebt. In Breda zijn natuurlijk ook veel leuke mogelijkheden voor een dagje weg.
De vakantiewoning is heel sfeervol en netjes. Er zijn drie kamers aanwezig en voor de kleinste is er een kinderbed. Je kunt optimaal genieten door de grote tuin met fijn terras!
Een heerlijk plek dus om te genieten van je gezin en de natuur! Voor meer informatie, klik je via de roze button direct door naar de website ‘Buitenleven vakanties’ (de organisatie die dit vakantiehuis verhuurt).
PS Benieuwd naar de leuke activiteiten in onze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda
Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.