Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vakantiehuis De Wulp

Een oude boswachterswoning midden in de mooie Strijbeekse heide (geschikt voor 6 personen).

De Strijbeekse heide is een schitterend gebied waar je heerlijk kan wandelen, in de winter bij vorst op één van de vennetjes kan schaatsen en je het leuke pannenkoekenhuis ’t Smokkelaartje hebt. In Breda zijn natuurlijk ook veel leuke mogelijkheden voor een dagje weg.

De vakantiewoning is heel sfeervol en netjes. Er zijn drie kamers aanwezig en voor de kleinste is er een kinderbed. Je kunt optimaal genieten door de grote tuin met fijn terras!

Een heerlijk plek dus om te genieten van je gezin en de natuur! Voor meer informatie, klik je via de roze button direct door naar de website ‘Buitenleven vakanties’ (de organisatie die dit vakantiehuis verhuurt).

PS Benieuwd naar de leuke activiteiten in onze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!

Vakantiehuis De Wulp

Mail direct

Mail direct naar Vakantiehuis De Wulp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Colabal

Hét carnavalsfeest voor basisschoolkinderen bij De Nobelaer!

Voorjaarsvakantie in het Onderwijsmuseum

Kom je ook knutselen, spelen en ontdekken met het hele gezin deze vakantie?

FunZone Roosendaal

Kom een top dagje beleven bij FunZone Roosendaal! Spring en speel erop los!

FunZone Breda

Bij FunZone Breda speel en spring je erop los! Kom je ook?

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste schminkvoorbeelden voor kinderen met carnaval

Carnaval komt eraan…
…en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Ik hou ervan en gelukkig mijn kinderen ook!

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

Carnavalsoptochten in en om Breda 2026!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief