Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Westpolderplas

Een heerlijke plek om te relaxen op het strand, zwemmen, sporten, volleyballen of basketballen!

De Westpolderplas is een gratis toegankelijk gebied in Breda. Je kunt hier genieten op het strand of zwemmen in de plas. Ook is dit een toffe plek om te volleyballen, basketballen of andere sporten te spelen.

Vergeet je bal niet mee te nemen! Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!

PS We hebben nog veel meer leuke uitjes in en om Breda voor je op een rijtje gezet!

Westpolderplas

4871 NC Etten-Leur

Openingstijden Altijd toegankelijk
Prijs Gratis

Meer inspiratie

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Kinderfilms in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda

Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een leuk uitje voor het hele gezin!

Vakantie in het museum

Geniet tijdens de herfstvakantie van de toffe dingen die er te ontdekken zijn in Stedelijk Museum Breda!

Herfstvakantie in Chassé Theater

Films, theater en creatieve ateliers: in de herfstvakantie zit je goed bij Chassé Theater Breda.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief