Zwembad De Kuil
Heerlijke plek bij mooi weer om te zwemmen, spelen en zandkastelen te bouwen!
Zwembad De Kuil is een zwemwaterplas waar je bij mooi weer heerlijk kunt vertoeven.
Je kunt er zwemmen (met toezicht van professionele badmeesters en vrijwilligers), er heerlijk spelen in de speelweide met diverse speeltoestellen en heel fijn met het zand spelen bij het ligstrand!
Wat het ook nog eens extra fijn maakt, zijn de wc’s, douches en omkleedruimtes waar je allemaal gratis gebruik van kunt maken! En niet te vergeten Riesoord De Kuil, waar je terecht kunt voor een drankje, broodje, ijsje of een andere versnapering!
Wil je meer weten over dit zwembad? Bekijk dan hun website (via de roze button).
Zwembad De Kuil
Weimersedreef 16A
4841 KG Prinsenbeek
Openingstijden
Bij goed weer van juni t/m september (kijk voor de exacte openingsdagen en tijden op hun website).
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Recreatieboerderij De Kleine Biesbosch
Spelen, varen, bowlen, lasergamen bij De Kleine Biesbosch in Lage Zwaluwe
Nationale KinderTheaterWeek bij De Nobelaer
Een herfstvakantie vol theater!
Herfstvakantie bij Chassé Theater
Grote verhalen voor kleine dromers tijdens de herfstvakantie bij Chassé Theater in Breda!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
12 leuke uitjes in de herfstvakantie in en om Breda
Van klimbos en musea tot theater, film en kermis: 12 tips voor kinderen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!