Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Alpaca’s voeren!

Ga mee de wei in om Alpaca's te voeren bij de Alpacafarm in Vorstenbosch!

Heb je ook altijd al een Alpaca van dichtbij willen bewonderen? Nou, dan is dit je kans! Want bij de Alpacafarm in Vorstenbosch mag je de wei in met echte Alpaca’s. Je kunt ze aaien, voeren en aan de begeleider alles vragen wat je wilt weten over deze dieren!

Deze activiteit is heel geschikt voor diegene die quality time willen met de alpaca’s. De Alpaca begeleider geeft uitleg over de omgang met de dieren en beantwoordt al je vragen.

PS: Vergeet niet een toffe selfie te maken met de Alpaca!

Spelen
Voor de kids is er ook een toffe speelplek. Spelen in de zandbak, springen op de trampoline en duikelen op het rek. En er lopen vijf gezellige knuffelkatten rond op de boerderij. Ook kunnen de kids (tegen een kleine vergoeding) een leuke Alpaca Speurtocht doen waardoor ze nog meer te weten komen over dit gezellige dier.

Zelf geniet je van een heerlijk hapje of drankje in de Alpacabar. Wil je gegarandeerd zijn van een plekje?

Klik op de roze button en maak je reservering!

Alpacafarm Vorstenbosch

Leeghandseweg 10

5476 VD Vorstenbosch

Mail direct

Mail direct naar Alpacafarm Vorstenbosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Klimbos Bergen op Zoom

Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?

Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten

Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!

Naar het circus

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Bounce Valley Feestje

Vier je verjaardagsfeestje springend in dit gigantische Airpark in Breda.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Hart met foto’s maken voor Moederdag

Maak een originele en mooie verrassing voor Moederdag met dit mooie foto hart. Het is heel makkelijk dus aan de slag!

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief