B&B Markdal
Mooie uitvalsbasis, midden in het mooie natuurgebied het Markdal, voor een weekendje Breda!
De B&B is erg sfeervol ingericht en voldoende groot om met een gezin in te verblijven (max 7 personen). Voor de kleinste zijn de nodigde voorzieningen aanwezig, zoals een babybed en kinderstoel. Je hebt je eigen keuken, leefruimte en terras. Doordeweeks kun je ook heerlijk gebruik maken van de tuin.
’s Ochtends word je verwend met een biologisch ontbijt. Goed begin van de dag dus! Klaar om op pad te gaan? Je bent zo in Breda, maar ook allerlei leuke dingen in de natuur zijn op fietsafstand! Benieuwd? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Wil je meer weten over de B&B? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
B&B Markdal
Bieberglaan 37
4834 MJ Breda
Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Klimbos Bergen op Zoom
Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?
Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten
Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
Hart met foto’s maken voor Moederdag
Maak een originele en mooie verrassing voor Moederdag met dit mooie foto hart. Het is heel makkelijk dus aan de slag!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!