B&B Markdal
Mooie uitvalsbasis, midden in het mooie natuurgebied het Markdal, voor een weekendje Breda!
De B&B is erg sfeervol ingericht en voldoende groot om met een gezin in te verblijven (max 7 personen). Voor de kleinste zijn de nodigde voorzieningen aanwezig, zoals een babybed en kinderstoel. Je hebt je eigen keuken, leefruimte en terras. Doordeweeks kun je ook heerlijk gebruik maken van de tuin.
’s Ochtends word je verwend met een biologisch ontbijt. Goed begin van de dag dus! Klaar om op pad te gaan? Je bent zo in Breda, maar ook allerlei leuke dingen in de natuur zijn op fietsafstand! Benieuwd? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Wil je meer weten over de B&B? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
B&B Markdal
Bieberglaan 37
4834 MJ Breda
Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.