
Boudewijn Seapark
Beleef een dolfijne dag!
Zin in een dolfijne dag vol avontuur? Kom dan naar Boudewijn Seapark! Geniet van de verschillende shows en ontdek alle attracties, zowel indoor als outdoor!
Boudewijn Seapark ligt in Brugge in België en is 1 uur en 33 minuten rijden vanaf Breda.
Het park is het hele jaar open, kijk voor actuele openingstijden op de site door op de roze button te klikken.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Meer inspiratie


Nieuw
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!
Speurtocht Kinderboekenweek De Nobelaer
Op avontuur in De Nobelaer!
Ernst en Bobbie en de rest -Doen maar wat (3+)
De nieuwste Ernst en Bobbie theatershow is een groot avontuur van het populairste kinderduo van NederlandBlogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!