Kabouterpad
Ga samen op zoek naar de paddenstoelen in het bos van Landgoed Lievensberg!
Op Landgoed Lievensberg staan tien grote houten paddenstoelen in het bos die samen het Kabouterpad vormen. Kinderen kunnen bij het Natuurpodium Brabantse Wal een knapzakje huren, waar puntmutsjes, een routebeschrijving, spelletjes, materialen en instructies in zitten om deze route geheel in stijl af te leggen. Per gezin/groepje heb je aan een knapzak genoeg. Aan het einde van de tocht krijgen de kleine kabouters een leuk aandenken. Het Kabouterpad is in totaal 1,2 kilometer lang. Een ware ontdekking!
De knapzakjes kunnen gehuurd worden via Speurtochten in het bos – Natuurpodium Brabantse Wal.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten
Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!
Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen
Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Breda tijdens de meivakantie?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
17x oranje traktaties voor Koningsdag
Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!