Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad

Ga samen op zoek naar de paddenstoelen in het bos van Landgoed Lievensberg!

Op Landgoed Lievensberg staan tien grote houten paddenstoelen in het bos die samen het Kabouterpad vormen.  Kinderen kunnen bij het Natuurpodium Brabantse Wal een knapzakje huren, waar puntmutsjes, een routebeschrijving, spelletjes, materialen en instructies in zitten om deze route geheel in stijl af te leggen. Per gezin/groepje heb je aan een knapzak genoeg. Aan het einde van de tocht krijgen de kleine kabouters een leuk aandenken. Het Kabouterpad is in totaal 1,2 kilometer lang. Een ware ontdekking!

De knapzakjes kunnen gehuurd worden via Speurtochten in het bos – Natuurpodium Brabantse Wal.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Brabantse Wal

Steenbergsestraat 6

4611 TE Bergen op Zoom

Mail direct

Mail direct naar Brabantse Wal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!