
Slingerpad
Ontdek het slingerpad in de bossen van het Oudland!
Hoe klinkt het bos? Hoe voelt een boom? Kun je door de bomen het bos nog wel zien? Allemaal vragen die kinderen voorgeschoteld krijgen wanneer zij ‘Het Slingerpad’ gaan lopen. ‘Het Slingerpad’ is een ontdekkingstocht door de bossen van het Oudland, die op initiatief van de Dorpsraad Welberg is ontwikkeld voor kinderen van 6 tot 12 jaar.
Het startpunt is op een locatie in Welberg. Hier kan tegen een kleine borgsom van 20 euro een tas met route en benodigdheden voor onderweg worden gehaald. Een tas is geschikt voor 1 tot 3 kinderen. De route is 2 kilometer lang en kan, met opdrachten, in anderhalf uur afgelegd worden. Wel even (telefonisch) reserveren om zeker te zijn van een tasje en het startpunt.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Meer inspiratie


Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?
Vakantie in het museum
Geniet tijdens de herfstvakantie van de toffe dingen die er te ontdekken zijn in Stedelijk Museum Breda!
Herfstvakantie in Chassé Theater
Films, theater en creatieve ateliers: in de herfstvakantie zit je goed bij Chassé Theater Breda.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!