Spelen, dieren, voetballen!
Dierenweide De Bunderij in Bavel ligt bij een leuke speeltuin en groot voetbalveld!
Dit is een plek waar voor verschillende leeftijden iets te beleven is!
Voor de allerjongsten kun je genieten van de kleinschalige kinderboerderij met geiten, schapen en kippen. Of neem een emmer en schepje mee en ze vermaken zich heerlijk met het zand bij de speeltuin! In de speeltuin is een wipkip en een glijbaan waar de kleinsten van af kunnen.
De speeltuin blijft ook voor de oudere kinderen leuk. Zo kunnen ze klimmen en veel plezier hebben met zand omhoog takelen en via een zandloper naar beneden laten lopen.
Uitgespeeld in de speeltuin kunnen de kids zich uitleven op het grote voetbalveld met goals of een potje pingpong op de tafeltennistafel. Voor beiden moet je zelf de spullen meenemen om het te kunnen spelen.
De plek ligt dicht bij de twee basisscholen van Bavel. Een ideale plek dus om lekker uit school met je kinderen en hun vriendjes naar toe te gaan. Ook een fijne plek om de wachttijd door te komen tijdens één van de sportlessen op school. Neem wat te eten en drinken mee en je hebt een heerlijk middag speelplezier!
PS Op zoek naar andere tips voor een leuke activiteit? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Dierenweide De Bunderij
4854 Bavel
Openingstijden
Dagelijks geopend.Prijs
GratisMeer inspiratie
Zomervakantie in Dordrechts Museum
Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Pathé Kids Festival
Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De zomervakantie uitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Breda en iets verder weg!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!