Hidrodoe – Waterpark
Een dagje Hidrodoe? Dat wordt onvergetelijk!
Hidrodoe is een waterdoecentrum. Dat betekent dat je overal mag aankomen, alles mag uitproberen! Verwacht je aan experimenten, spelletjes, uitdagingen én een 4D-film! En omdat het in Hidrodoe over water gaat, kan je wel eens natte handen krijgen.
In Hidrodoe wordt iedereen een beetje waterexpert, jong én oud!
Hidrodoe ligt in Herentals in België en is 50 minuten rijden vanaf Breda.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Kids Surf Days
Actief het water op bij RiF010 tijdens de Kids Surf Days in de mei- en zomervakantie
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
BRIK Kinderfestival Breda
Beleef het BRIK-kinderfestival van 17 t/m 25 juni in Breda.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.