Speelparadijs Monkey Town
Kom een dagje klauteren, klimmen, door tunnels kruipen en springen bij Monkey Town Bergen op Zoom!
Eindeloos plezier in deze leuke en afwisselende indoorspeeltuin! Naast het klauteren, klimmen en glijden van diverse glijbanen kun je er ook spelen, lol hebben in de ballenbak, springen op de trampolines en luchtkussens! Voor ieder wat wils dus!
Als ouder, opa of oma mag je gratis naar binnen en kun je genieten van een goede koffie! Je kunt gebruik maken van gratis WiFi en er zijn leesmappen aanwezig.
Klik op de roze button om direct door te gaan naar de website van Monkey Town Breda.
PS Nieuwsgierig naar andere leuke activiteiten in onze omgeving? Kijk dan verder in de Eropuit-categorie op onze website!
Monkey Town Bergen op Zoom
Langstraat 5
4661 SE Halsteren
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Nationale KinderTheaterWeek bij De Nobelaer
Een herfstvakantie vol theater!
Recreatieboerderij De Kleine Biesbosch
Spelen, varen, bowlen, lasergamen bij De Kleine Biesbosch in Lage Zwaluwe
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een tof gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
12 leuke uitjes in de herfstvakantie in en om Breda
Van klimbos en musea tot theater, film en kermis: 12 tips voor kinderen.