Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Openluchttheater Vrouwenhof

In een mooi park van Roosendaal geniet je van leuke kindervoorstellingen in het openluchttheater!

Kindervoorstellingen in Openluchttheater Vrouwenhof! Een traditie in Roosendaal, die ook in seizoen 2018 tot zijn recht komt.

Van 11 juli t/m 15 augustus kun je iedere woensdag genieten van een leuke voorstelling in het theater midden in het park van Roosendaal. Het programma ziet er als volgt uit: 

11 juli: Meziekmeneer Ronald, een waar muziekfeest
18 juli: De Kleine Zeemeermin, een verrassende versie van het bekende sprookje
25 juli: Harlekinade, vijf korte stukken met mime, maskers, poppen, en rekwisieten
1 aug: Broer & zus, een vrolijke, interactieve voorstelling over rivaliteit en familie
8 aug: Pelle & Pip, een doldwaze show waaraan iedereen van 3 tot 103 jaar veel plezier beleeft
15 aug: Het Grote Piraten Avontuur, een spannende familiemusical vol humor

Goed om te weten is dat bij aankoop van een kaartje, je gratis naar de grote en hele toffe buitenspeeltuin Vrouwenhof mag gaan. De combinatie maakt het helemaal de moeite waard om te gaan.

Check via de roze button het programma en reserveer je kaartje!

PS Volg je ons al via Facebook?

Openluchttheater Vrouwenhof

Scholtensboslaan

4701 Roosendaal

Prijs Vanaf €5,- 
Let op : Kinderen t/m 2 jaar gratis (hiervoor is geen ticket nodig), dus vanaf 3 jaar betalen (inclusief volwassenen!)
Mail direct

Mail direct naar Openluchttheater Vrouwenhof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

2025 | Halloween-uitjes voor kids in Breda, Oosterhout en Etten-Leur en omgeving!

Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn zoveel leuke, spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief