Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Binnenspeeltuin Saraland

Ga naar de toffe binnenspeeltuin 'Saraland' in Houthalen-Helchteren!

Kom het ontdekken in de binnenspeeltuin van Saraland. Overdekt spelen, springen, klimmen, klauteren en glijden. Een binnenspeeltuin waar kinderen echt kind kunnen zijn. Leef je uit op één van de 35 speeltoestellen, glij van één van de 25 glijbanen en ontdek meer dan 7.500 m2 aan binnen- en buitenspeelplezier. Binnen spelen is nog nooit zo fantastisch geweest.

De binnenspeeltuin in Saraland is volledig gericht op kinderen en daarom ook omheind, hierdoor kunnen de kinderen veilig spelen en dat geeft jullie als ouder wel zo’n gerust gevoel. Voor ouders is er natuurlijk gratis WIFI aanwezig en een horeca-gedeelte (Tom’s Herberg). Kom langs voor een hele dag speelplezier. 

Tijdens mooie dagen kan er ook buiten worden gespeeld in de nieuwe buitenspeeltuin!

Saraland ligt in Houthalen-Helchteren in België en is 1 uur en 6 minuten rijden vanaf Breda.
Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Saraland

Molenheidestraat 31

3530 Houthalen-Helchteren

Toon op kaart

Meer inspiratie

Speurtocht Kinderboekenweek De Nobelaer

Op avontuur in De Nobelaer!
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

Ernst en Bobbie en de rest -Doen maar wat (3+)

De nieuwste Ernst en Bobbie theatershow is een groot avontuur van het populairste kinderduo van Nederland

FAMILIETICKET

Met het hele gezin naar Kinepolis Breda met flinke korting!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief