’t Buyten Huys
Breng een bezoek aan 't Buyten Huys, er is altijd wel iets speciaals te vieren!
’t Buyten Huys is een heerlijke plek midden in de natuur. Je waant jezelf in een andere wereld. Je kunt er terecht voor een workshop, een high tea of lunch en voor de pluktuin!
In de pluktuin staan allerlei bloemen zoals zinnia’s, papavers, zonnebloemen en nog veel meer. De pluktuin is open vanaf juli.
De tuin van ’t Buyten Huys is een fijne plek om te genieten van een verse lunch. De tafel wordt gevuld met goede, lokale producten met voor ieder wat wils.
Voor meer informatie over ’t Buyten Huys en de workshops, klik je op de roze button.
PS Niets missen van Kidsproof? Geef je op voor de nieuwsbrief!
Meer inspiratie
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!
Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten
Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!
Klimbos Bergen op Zoom
Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
Hart met foto’s maken voor Moederdag
Maak een originele en mooie verrassing voor Moederdag met dit mooie foto hart. Het is heel makkelijk dus aan de slag!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!